Najnovšie projekty

Videoklip z koncertu FS Zemplín a ŠFK Išli furmani
Web stránka zubnej ambulancie DENTUM.SK
Oficiálny videoklip FS Zemplín Večar je, večar je
Oficiálna stránka obce LASTOMÍR

ZSPHOROVA

Rozsiahly web, ktorý priešiel niekoľkokrát za viac ako desaťročie redizajnom. Vždy patril medzi špičku v oblasti školstva. Vo februári roku 2012 sme s touto verziou stránky získali 1. miesto v celoslovenskej súťaži o najlepšiu stránku školy v kategórii ZŠ. Cenu odovzdával vtedajší minister školstva Ing. Eugen Jurzyca a riaditeľ UIPŠ PaedDr. Roman Baranovič.

VIAC

Obec Lastomír

Redizajn a v podstate návrh novej stránky pre obec Lastomír. Pôvodná stránka bežiaca na redakčnom systéme firmy Webygroup neposkytovala dostatok možností pre tvorbu originálnej a modernej stránky. Stránka bola kompletne prepracovaná. Z pôvodnej stránky bolo použitých iba pár informácii. Vytvorilo sa prehľadné členenie a responzívny dizajn. Dodali sme materiály k regionálnym dejinám a dejinám obce. Stránka tak nadobudla nielen nový dizajn, ale aj podstatne vyššiu informačnú hodnotu.

VIAC

DENTUM

Web zubnej ambulancie DENTUM - MUDr. Miloš Uhrín. Predstavuje služby, ordinačné hodiny, technol=ogie, spádovu oblasť.

VIAC

Moderná škola II.

Pokračovanie predošlého projektu Moderná škola I. Pribudli nie len nové predmety, ale zmenili sa aj technológie. Stránka bola tvorená pred spustením HTML5, pričom časti kódu boli programované už v tomto jazyku. Výzvou bola napríklad stránka hudobnej výchovy, ktorá je plná hudobných ukážok, ale aj matematika či informatika, ktoré obsahovali veľké množstvo vzorcov a grafov. Na oboch projektoch, vzhľadom na ich náročnosť, pomáhali freelanceri. Celkovo obsahujú obe Moderné školy takmer 300 000 súborov a podstránok. Projekt bol ocenený Agentúrou pre štrukturálny fondy EÚ ako PRÍKLAD DOBREJ PRAXE.

VIAC

Moderná škola I.

Vzdelávací portál pre základnú školu ZŠ P. Horova v Michalovciach. Potrál obsahuje veľké množstvo predmetov a spracovaných tém. Náročné zadanie si vyžiadalo na svoju dobu aj pokročilé technológie. Stránka bola plne interaktívna. Podmienkou bolo, aby sa dala používať na interaktívnej tabuli. Tomu bola prispôsobená aj celková grafika. Zároveň boli použité technológie, ktoré "zinteraktívnili" učiteľmi bežne používané, ale neinteraktívne výstupy. Zanimovali sme napríklad klasické powerpointové prezentácie a vytvorili na stránke riešiteľné interaktívne testy. V tej dobe to boli ojedinelé veci. Na stránke sme pracovali priebežne tri roky.

VIAC

MARIOTT

Projekt pre eventovú agentúru poskytujúcu služby v oblasti prípravy svadieb na kľúč a rôznych eventov, ako krstiny, firemné párty, detské párty a mnoho ďalších. Stránka doplnená originálnymi fotografiami väčšinou z našej vlastnej produkcie.

VIAC

ZOBER si pôžičku

Web finančného a pôžičkového servisu. Zameraný na poskytovanie pôžičiek, úverov a finančný servis.

VIAC

Vinopa VINNÉ

Projekt pre rodinné vinárstvo Vinopa VINNÉ. Zaujímavá stránka podporujúca a propagujúca originálne vína zo zaujímavej vinárskej oblasti. Stránka obsahuje aj "light" verziu eshopu (objednávkový formulár), výhodnú pre malé firmy bez nutnosti investovať veľké finančné prostriedky do robustných eshopov. Tento spôsob nevyžaduje žiadne ďalšie poplatky bankám, platobným bránam, nie je naviazaný na obchodnú databázu, je užívateľsky jednoduchý, ale hlavne plní svoj účel.

VIAC

STARŠIE PROJEKTY

V portfóliu uvádzame iba aktuálnejšie projekty. Staršie projekty napísané v jazykoch HTML4 prípadne XHTML už dnes nie sú veľmi aktuálne. Tvorba webu je veľmi dynamicky sa meniaca oblasť, preto to čo bolo moderné pred piatimi rokmi je dnes ako z "praveku". Z uvedeného dôvodu považujemé za zbytočne uverejňovať ich v portfóliu.